Про нас

Інтерактивні програми для дітей та підлітків

Тема ігрової програми цілком залежить від обраних Вами персонажів та віку маленьких гостей.

Проводимо програми УКРАЇНСЬКОЮ та російською мовами.

У нашій творчій бібліотеці – десятки сценарних планів, але усі вони коригуються відповідно до конкретного свята.

У будь-яку ігрову розважальну програму входить:

  • робота персонажів у відповідних костюмах;
  • увесь необхідний реквізит для проведення свята;
  • базовий музичний супровід;
  • хороший настрій!

Працюємо у Києві та Київській області (виїзд за місто оплачується окремо).

Обрати персонажа можна тут

Переглянути ціну можна тут

общая

***Про нашу професійну підготовку.***

Сьогодні професія дитячого аніматора стає все більш популярною. Дні народження, випускні, тематичні вечірки – всі заходи під силу хорошому аніматору провести яскраво і незабутньо для малечі та підлітків. Веселі ігри, вдало підібрана музика та найголовніше – фахове розуміння психології свята – запорука успіху та гарного настрою для маленьких гостей!

Хто такий аніматор?

Наразі слово «аніматор» має подвійне значення. Це або мультиплікатор, або ведучий святкового заходу, той, хто лише своєю присутністю може з нічого створити феєричну шоу-програму. Ми ж поговоримо про останніх.
У перекладі з латині anima – це душа, тобто аніматор – людина-актор, яка віддає душу своєму персонажу, майстер імпровізації. Для своєї травестії та створення святкової атмосфери він використовує яскраві костюми, різноманітний реквізит та музичне оформлення. Та усе це потребує опанування і практичних навичок.

Що потрібно?

Щоб стати хорошим аніматором, достатньо мати особисту мотивацію і цікавість до пізнання не лише акторського світу із середини, але і світу юних глядачів: навчитися подавати свого персонажа так, щоб він був центром уваги протягом всього свята.  Адже аніматор це також хороший психолог. Він повинен вміти зібрати навколо себе всю компанію і запропонувати їй такі розваги, яким буде радіти кожен учасник. Аніматор повинен вміти перевтілюватися від смішних клоунів до персонажів улюблених мультфільмів і кіно, знаходити підхід навіть до малят, що, зазвичай, найважче.

Про навчання

Звичайно, аніматор – це людина, яка приносить відчуття святковості на будь-який захід. Але варто пам’ятати, що це свято найперше для аудиторії, а для ведучого – це справжня професія, яка стає частиною його життя. Це досить непроста робота, нагорода за яку – щирі дитячі усмішки.
Для комплексного опанування психології та правил підготовки до дитячого свята, наші студійці проходять спеціальний курс навчання за програмою:
акторська майстерність; особливості сценічної мови та артикуляційна база; основи опрацювання тексту (поезії та прози) для публічного декламування; психологія свята та підготовка до нього; підбір та створення власного сценічного образу; ігрові практикуми; уроки аквагриму; базові елементи твістингу тощо.
Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s